Tagasi    


Kuidas joonistada puud või tassi,

et välja ei tuleks miskit muud

ja pilt ei läheks sassi?

Kunstiõpetuse vihik “Lihtne joonistamine, 1” (28 lk) on mõeldud kasutamiseks üldhariduskoolide kunstitundides ja lastekunstikoolides.

Praktiseeritakse õpetajaga koos, õpetaja näitab tahvlil või paberil ette ja koos liigutakse edasi. Tähelepanu pööratakse töö mõistmisele, mitte kiirusele. Harjutusvihiku ülesandeid saab koolis ja kodus ka hiljem veelkord läbi teha. See vihik ei asenda igapäevast joonistamist ja maalimist, küll aga on vajalikuks abimeheks, et kõik muud kunstitööd paremini välja tuleks.

Lisaks on võimalik tellida samast sarjast “Lihtne joonistamine, 2” (28 lk) kus ülesanded jätkuvad.

Nendele kahele vihikule lisaks on võimalik tellida põhjalik “Õpetaja vihik” (34 lk), mis annab vajalikku infot ja tervikpildi metoodilistest seostest kahe eelneva vihiku kohta.

Lisaks on võimalik osta ka ainult ühte ainust ülesannet ehk kahepoolset lehte liimseljaga pakis 10-50 kaupa. See variant on selliseks puhuks, kui kunstitunnis tahetakse üks ja sama ülesande leht kogu grupile välja jagada. Järgmises tunnis läheb käiku järgmine leht jne.

 


HINNAD:

Vihik 1 maksab 7.50€.

Vihik 2 maksab 7.50€.

Õpetaja vihik maksab 25€.

Kahepoolne ülesande leht liimseljaga pakis (50 lehte) maksab 9€.

Vihikuid saab tellida posti teel või tulla ostma Aapo Puki Kunstikoolist.

Väljaandja: Aapo Puki Kunstikool. Kiviloo 42, Saue 76505. Tel +3725031750, kool@aapopukk.com. © Copyright Aapo Pukk 2016


Kuidas joonistada

silma ja suud,

silmapiiri

ja kõike muud?