Tagasi    


Aapo Puki Kunstikooli mere maalimise kursuse käigus sündivatest õlimaalidest valmib kolmeks päevaks näitus Matsalu Rahvuspargis Puise Külalistemaja küünis.

Kolmel päeval, 15, 16, 17. augustil saab vaadata Puise Nina poolsaarel sündinud õlimaale, mis valmivad Aapo Puki juhendamise all. Igal päeval lisandub maale juurde ja neid saab tulla iga päev ka vaatama. Kursuse viimasel päeval, 17. augustil kl 17 esitletakse lõplikult valmis saanud näitust.

Näitusele tuleb vaatamiseks üle viiekümne suurema ja väiksema õlimaali järgmistelt autoritelt: Liivi Ermas, Soho Fond, Monika Hale, Arvo Hiller, Ahto Laadoga, Tea Lemberpuu, Magnus Mõttus, Anita Mürisep, Kai Mürisep, Anne Palm, Liivi Pihlasalu, Aapo Pukk, Aaron Pukk, Helge Pukk, Vally Selberg, Irina Teesalu, Kai Tort, Kertu Tort, Imbi Traat. Päevade programm eeldab igalt kursuslaselt vähemalt nelja tööd, mis on tehtud erinevate metoodikate järgi. Gruppi kuuluvad juba vanad tegijad, kes on Aapo Puki Kunstikooli kursustel osalenud üle kümne korra ja samuti ka need, kes tulevad kursusele esimest korda.